بررسی امکانات نرم افزار فروشگاهی, مقالات

معرفی 3نرم افزار حسابداری خوب و ارزان ویژه فروشگاه ها

معرفی نرم افزار فروشگاهی خوب و ارزان در آشناحساب

سوال مهم بیشتر صاحبان کسب و کار این است که در بین نرم افزار های موجود در بازار چه نرم افزاری برای صنف آنها مهم می باشد و چطور میتوان یک نرم افزار خوب و ساده ویژه فروشگاه ها و کاربرانی که شاید خیلی حسابداری حرفه ای نمی دانند تهیه کرد؟

در این مقاله از آشناحساب به بررسی و معرفی 5 نرم افزار حسابداری  خوب  ارزان می پردازیم، همراه ما باشید.

هدف استفاده از نرم افزار حسابداری

با توجه به اینکه شما به عنوان یک کاربر چه انتظاراتی از نرم افزار مالی و حسابداری دارید و مقدار هزینه ای که برای  حسابداری فروشگاه خود کنار گذاشته اید میتوانید نرم افزار های متفاوتی رو انتخاب کنید.که اگر داشتن یک کسب و کار حرفه ای برای بلند مدت مد نظر شما باشه توصیه میکنم به موارد زیر حتما دقت بفرمایید.

مزایای کاربردی نرم افزار حسابداری

  • بهره وری بیش تر در کنترل داده ها
  • کنترل بر روی ورود و خروج فاکتورهای حسابداری
  • سرعت بیشتر در دسترسی داده ها
  • ایجاد دقت بالا در ارائه خدمات به مشتریان
  • اطلاعات به روز و قابل ذخیره سازی در سیستم
  • ایجاد اسناد به صورت خودکار و اتومات

به واسطه استفاده از یک نرم افزار حسابداری در فروشگاه و یا کسب و کار خود می توانید شاهد سرعت بالای دسترسی به اطلاعات و افزایش بهره وری و ذخیره منابع و زمان در مدیریت کسب و کار خود باشید.

مزایا ی نرم افزار فروشگاهی

مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خوب و ارزان

رابط کاربری آسان و کاربر پسند

نکته ای که در کار با یک نرم افزار مالی و حسابداری باید در نظر گرفته شود رابط کاربری و تجربه  کار با یک نرم افزار حسابداری است. چون اگر به عنوان یک کاربر نتوانید با یک برنامه حسابداری ارتباط برقرار کنید، ممکن است علاقه ای به ادامه کار با نرم افزار را نداشته باشید و انرژی و انگیزه لازم را از دست بدهید.

صفحه اصلی کامل

صفحه اصلی یک نرم افزار باید به قدری جامع باشد که دسترسی های سریع به امکانات و قسمت های نرم افزار را برای شما ایجاد کند تا بتوانید سریع تر کاریهای روزمره  برنامه حسابداری خود را انجام دهید.

قابلیت ایجاد تغییر در پیش فرض های نرم افزار حسابداری

یکی از ویژگی های یک نرم افزار امکان ایجاد شخصی سازی برنامه است، با توجه به نیازهای کسب و کار خود بتوانید تغییرات مورد نیاز رو در نرم افزار اعمال کنید.

امنیت و قابلیت پشتیبان گیری از سیستم

مهمترین بخش نرم افزار حسابداری امنیت آن است، به ویژه نرم افزار هایی که کلیه دیتا و اطلاعات مهم حسابداری را در خود جای می دهند.

نرم افزاری که از آن بهره مند می شوید قطعا باید از نظر امنیت در مرحله خوبی باشد و این اعتماد و اطمینان را به شما بدهد که غیر قابل هک شدن و از دست رفتن اطلاعات باشد.

همانگی با CRM

یک برنامه حسابداری قطعا باید توانایی اتصال و برقراری ارتباط با انواع سیستم های حسابداری را داشته باشد.

قابلیت آپدیت و پشتیبانی

نرم افزار حسابداری که از بین نرم افزار ها انتخاب می شود باید بتواند پشتیبانی خوبی نسبت به سایر نرم افزارهای حسابداری داشته باشد.

چرا که در حین کار با یک نرم افزار حسابداری ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که خارج از توانایی شما برای حل آن موارد باشد.

پس خدمات پشتیبانی خوب و به موقع که بتوان به وسیله آن انجام حسابرسی و رسیدگی به امور مشتریان را انجام داد از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین امکان به روز رسانی و آپدیت در یک نرم افزار حسابداری نیز بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

قابلیت افزودن ماژول های مختلف

بعد از خریداری نرم افزار حسابداری به صورت پیش فرض امکانات پایه ای  در هر نرم افزار لحاظ شده است که اگر امکانات نرم افزار کافی نباشد و بخواهید قابلیت های جدیدی هم به آن استفاده کنید، به این عمل نصب و افزایش ماژول های حسابداری گفته میشود.

ویژگی نرم افزار فروشگاهی

اما در اینجا به معرفی 3 نرم افزار پرکاربرد در فروشگاه ها و بررسی آنها می پردازیم.

نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم

در صورتی که یک رابط گرافیکی آسان و راحت در نرم افزار حسابداری مد نظر شماست و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش رضایت مشتریان فروشگاه و مدیریت بهتر کسب و کار را فراموش نکرده اید، یکی از راه  های ارزان و سریع، راهکار تخصصی در این موضوع استفاده از نرم افزار فروشگاهی دشت می باشد.

نرم افزار دشت به مدیران کسب و کار این امکان را می دهد تا کلیه امور مربوط به خرید و فروش و سود و زیان، به دست آوردن بدهکاری و بستانکاری همچنین گزارشات را به آسانی مدیریت نمایند.

تا اکنون نرم افزار دشت در نسخه های عمومی و تخصصی برای فروشگاه ها و کلیه اصناف قابل عرضه است.

نرم افزار دشت با ارائه راهکارهای صحیح در طی این چند سال منجر به رشد مشاغل و کسبه مختلف شده است.

نرم افزار محک

با توجه به اینکه پیشرفت دانش و تجربه باعث تغییر در محاسبات مالی شده است لذا استفاده از از یک نرم افزار حسابداری بسیار ضروری است.

نرم افزار حسابداری محک در عین ظاهری زیبا و سادگی همراه با دقت بالا و طراحی کارآمد برای کلیه فروشگاه ها و کسب و کار ها می توانند مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.

با توجه به اینکه پیشرفت دانش و تجربه باعث تغییر در محاسبات مالی شده است لذا استفاده از از یک نرم افزار حسابداری بسیار ضروری است.

نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری هلو یک نرم افزار ایرانی است که در زمینه حسابداری برنامه نویسی شده است.

نرم افزار هلو برای  فروشگاه ها و مراکز خرید طراحی و اجرا شده است که میتوان گفت یکی از کامل ترین نرم افزار های حسابداری موجود در بازار است.

این نرم افزار در زمینه حسابداری بسیار حرفه ای تر از سایر نرم افزارهای فروشگاهی طراحی شده است که این امر ممکن است نسبت به سایر نرم افزار های موجود در بازار استفاده کاربر را سخت تر نماید.

نرم افزار هلو قابل استفاده در فروشگاه ها، شرکت ها، تولیدی ها می باشد که در خصوص امکانات آن می توان به صدور فاکتور و اعلام سر رسید چک ها اشاره کرد.

کلام آخر

تمامی این موارد ذکر شده و نرم افزار های حسابداری با توجه کاربرد و بودجه و نوع کسب و کار مشتریان قابل گزینش می باشد اما نکته ای در این نرم افزار ها وجود دارد سابقه طولانی این نرم افزار ها در بازار حسابداری است که همه این نرم افزار ها جز نرم افزار های شناخته شده حسابداری هستند

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار به سادگی و به صورت حرفه ای تمامی مسائل شما در هر کسب و کاری را

نرم افزار رستورانی و کافه سپیدز

شرکت نرم افزار  کافه و رستوران سپیدز از 1378 با هدف ارائه راهکارهای نوین جهت مدیریت کافه و رستوران آغاز

نرم افزار آجیل و قنادی دشت همکاران سیستم

معرفی مادربرد ROG Crosshair VIII Extreme ایسوس از نام این محصول هم می‌توان دریافت که با یک مادربرد در فرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *