خدمات, خدمات حسابداری

ارائه خدمات حسابداری و مالی در مجموعه آشناحساب

خدمات حسابداری در آشناحساب

 

انجام کلیه خدمات حسابداری مربوط به کسب وکارها  

خدمات حسابداری مربوط به کسب و کارها  که در مجموعه آشناحساب انجام می شود شامل تمامی نرم افزار های مهم حسابداری از جمله نرم افزار دشت همکاران سیستم، سپیدار، هلو، محک و نرم افزار رستورانی سپیدز و سایر نرم افزار های مالی می باشد. در مجموعه آشناحساب با بهره مندی از تیم متخصص و فنی در جهت پیشبرد سیستم های مالی کسب و کارها همواره در تلاش هستیم تا رضایت و اعتماد مشتریان عزیز خود را حفظ کنیم.

استقرار و راه اندازی سیستم های فروشگاهی از صفر تا صد

فروشگاه ها و مغازه ها در هر صنفی که هستند در جهت کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در مسائل مالی می توانند از برون سپاری استفاده کنند به این صورت که به جای استخدام یک نیروی حسابدار تمام وقت از موسسات و مجموعه های معتبر  بخواهند که امور حسابداری مربوط به کسب و کار و فروشگاه آنها را به نحو احسن انجام دهند. یعنی با استفاده از یک نیروی پاره وقت در امور مالی و حسابداری در موارد دیگر مثل بستن سال مالی، موجودی کالا، انبار به روز و ایجاد نظم و نظام در سیستم مالی آن کسب و کار و فروشگاه اقدامات لازم را انجام دهند.

از آنجا که کسب و کارهای بزرگ  با حجم مراودات مالی بسیار انبوه و متنوع همچنین نبود زمان کافی درگیر هستند می توانند به جهت نظارت بیشتر بر واحد حسابداری مستقر در کسب و کار و فروشگاه و رصد خطاهای حسابداری و مالی و همین طور جلوگیری از ایجاد خطاهای مالی و زیان های بعدی به کسب و کار مشاوره لازم را داده و در جهت رشد مجموعه اقدام نمایند.

نظارت کامل بر واحد حسابداری در جهت کنترل اسناد

اسناد و مدارک موجود در هر کسب و کار و فروشگاهی جز موارد مهمی است که مدیر مجموعه در هر شرایطی به دلایل مختلف از جمله ارائه به سازمان های مالیاتی و مراکز مختلف باید در حفظ و ثبت آنها دقت لازم را داشته باشد.

ثبت و نگهداشت فاکتورهای خرید و فروش، نحوه هزینه ها و اسناد از اهمیت بالایی برخوردار است.

پرسنل مربوط به واحد مالی و حسابداری به دلیل حساسیت بالای این شغل غالبا باید علاوه بر تخصص بالا از تعهد و امانت داری و وجدان برخوردار بوده و نیاز به کنترل مستقیم نیز وجود دارد.

با توجه به اعتبار چندین ساله مجموعه آشنا حساب و پرورش چندین نیروی مالی و حسابداری، می توانیم در کنار کسب و کار شما نواقص و کمبودهای مالی در کسب و کار یا فروشگاه شما را شناسایی کرده و به عنوان ناظر  در حل مسائل و مشکلات مالی و حسابداری همراه شما باشیم.

فروش و پشتیبانی انواع نرم افزارهای حسابداری

با توجه به سرعت بالای پیشرفت مباحث دیجیتال و تکنولوژی و تنوع بالای نرم افزار های حسابداری که هریک از آنها مزایای خاص مربوط به خود را دارند، عمده فعالیت های حسابداری باید به صورت مکانیزه و سیستمی انجام شود تا باری از دوش مدیر مجموعه و واحد های حسابداری بر داشته شود.

همیشه با پیشرفت تکنولوژی به سمت راحتی و رفاه در فعالیت های روزمره رسیده ایم که در حوزه حسابداری نیز از این امر مستثنی نخواهیم بود.

نرم افزارهای حسابداری با ارائه برنامه های متننوع باعث ایجاد سرعت در کسب و کار شما،اطلاع دقیق از موجودی ها و انبار، جلوگیری ازایجاد خطا در حسابرسی، ایجاد نظم و نظام در سیستم مالی و همچنین ارائه گزارش های منظم در راستای رشد کسب و کار شما خواهد شد.

 

 

 

فروش انواع نرم افزار حسابداری در آشناحساب

پیاده سازی نرم افزار و ورود اطلاعات

به دلیل حجم بالای کاری و اطلاعات زیاد حساب ها عملا" ادامه کار بدون نرم افزار های حسابداری و در قالب های سنتی و کلیشه ای کاری بیهوده است و فقط زمان و انرژی را از صاحب کسب و کار می گیرد، در بعضی موارد حتی به ضرر کسب و کار است که منابع را نیز به هدر م دهد.

وجود یک سیستم نرم افزاری کامل و یکپارجه می تواند تمام فعالیت های کسب و کار را هوشمند کند.

اما برای پیاده سازی بک نرم افزار حسابداری لازم است تا هم زمان و هم تخصص لازم در این زمینه را داشته باشید که در این موارد برای راه اندازی سریع و بدون نقص سیستم مالی و کاهش خطاهای احتمالی از کارشناسان و مجموعه های معتبر در این زمینه راهنمایی و مشاوره بگیرید.

تهیه صورت مالی و بستن حساب ها در سیستم حسابداری

تمامی اطلاعات و فعالیت های مالی مربوط به هر کسب وکار در یک بازه زمانی مشخص باید به طور کامل جمع آوری و قابل ارائه به واحد مربوطه باشد.

به گزارش های مالی و اطلاعات در حوزه مالی صورت مالی گفته می شود.

ما در مجموعه آشناحساب در تهیه صورت های مالی و بستن سال مالی به کسب و کارها در تمامی اصناف و فروشگاه ها مشاوره می دهیم.

خدمات حسابداری در زمینه ثبت اسناد حسابداری

مجموعه آشنا حساب در زمینه ثبت و نگهداری کلیه اسناد مالی اعم از فاکتور های خرید و فروش ، صدور و دریافت چک و گزارش گیری ، تهیه لیست حقوق و دستمزد ، محاسبه خودکار مالیات و حق و بیمه و موارد دیگر می تواند در کنار کسب و کار شما باشد.

 تهیه نرم افزار های حسابداری از موسسات خدمات مالی و حسابداری قابل اعتماد و خبره انجام گرفته که در صورت لزوم ، اموزش های لازم در این خصوص به پرسنل مرتبط داده شود و از خدمات پشتیبانی درست و موثری هم برخوردار باشد . 

 

کنترل و نظارت بر اسناد حسابداری

تهیه گزارشات مالی میان دوره و سالیانه و تهیه صورت های مالی

گزارشات مالی در دوره های ماهیانه متفاوت، ماهانه، فصلی و سالانه  تهیه می شود که معمولا باید در موعد مشخص شده تهیه و تحویل واحد مربوطه شود.

برای جلوگیری از این قبیل رخداد ها صاحبان کسب و کار کلیه امور در این حوزه را باید در نهایت دقت انجام دهند.

یکی از راه های دستیابی به این هدف بهره مندی از شرکت و موسسات خدمات مالی و حسابداری است تا به وسیله آن از حفظ دارایی های خود اطمینان کافی پیدا کنند.

کنترل حسابها  به صورت مدام

هر چقدر در امور حسابداری و حسابرسی از افراد متخصص در محیط کاری بهره مند شده باشید باز هم امکان دارد که به دلیل ذینفع بودن اشخاص بعضی فرآیند های مالی به درستی صورت نگیرد و از دید بررسی و پیگیری پنهان بماند.

به همین علت وجود فرد ناظر و قابلا اعتماد به منظور نظارت هر چه بهتر و سازماندهی اسناد مالی کسب و کار بسیار اهمیت دارد.

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده در این  مقاله، راه اندازی و پیاده سازی نرم افزارهای حسابداری دارای مراحل پیچیده مربوط به خود است که اگر تجربه کاری  و تخصص و دانش  کافی در زمینه راه اندازی سیستم های مالی وجود نداشته باشد، نه تنها یک سیستم مالی درست و کامل در مجموعه شما اجرا نمی شود بلکه در بلند مدت کل مجموعه دچار مشکلات و دردسر های بزرگتری خواهد شد که اصلاح این امور حتما باید توسط افراد فنی و متخصص و دارای تجربه و دانش حسابداری و مالی اجرا شود.

اگر از ابتدای مسیر چینش درست و کافی انجام نشود از ابتدای راه چارچوب اصلی و درست شکل نمیگیرد و دوباره کاری و مشکلات بیشتری در مسیر ایجاد خواهد شد.

ما در مجموعه آشناحساب با بهره مندی از تیم متخصص و فنی با تجربه کافی در این امر با سابقه فعالیت و انجام پروژه های فراوان در زمینه راه اندازی یک سیستم مالی از صفر تا صد این امکان را برای صاحبان کسب و کار ایجاد کرده ایم تا در زمینه راه اندازی سیستم های مالی و فروشگاهی از صفر تا صد در کنار فروشگاه باشیم و با اصول  و راهبردهای درست پروژه پیاده سازی سیستم حسابداری را به نحو احسن انجام دهیم همچنین ارائه تجهیزات مکانیزه فروشگاهی به صورت کامل نیز جزء حوزه فعالیت ما می باشد که همه تلاش و هدف ما کسب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *