• وب سرویس فروشگاه اینترنتی

    اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

امروزه فروشگاه‌ها علاوه بر استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش کالاهای خود در هر ساعاتی از شبانه روز می‌کنند. زیرسیستم وب سرویس فروشگاه اینترنتی به مدیران فروشگاه‌ها امکان اتصال فروشگاه اینترنتی را به نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت فراهم می‌کند.

با استفاده از وب سرویس فروشگاه اینترنتی امکان دریافت موجودی و قیمت بروز کالاها از انبار نرم افزار دشت فراهم خواهد شد و سفارش‌های دریافت شده در فروشگاه اینترنتی به صورت خودکار به نرم افزار دشت ارسال می‌شود. این یکپارچه سازی آنلاین علاوه بر کاهش هزینه و خطای نیروی انسانی موجب افزایش سرعت و دقت فروش و مدیریت مالی در فروشگاه خواهد شد. اتصال آنلاین و دائمی فراهم شده باعث می‌شود که کالاهای فروشگاه دشت به صورت خودکار از نرم افزار به فروشگاه‌ اینتر‌نتی‌ منتقل و موجودی فروشگاه‌ها یکپارچه شود. در واقع به محض اتمام موجودی یک کالا در انبار فروشگاه دشت، همان کالا در فروشگاه اینترنتی ناموجود می‌شود و از مشکلات مربوط به ناهماهنگی موجودی بین فروشگاه‌ها جلوگیری می‌کند.

  • بروزرسانی خودکار موجودی و قیمت کالاهای فروشگاه اینترنتی از نرم افزار دشت
  • ارسال خودکار سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی به نرم افزار دشت
  • تبدیل سفارش‌های دریافت شده به فاکتور فروش و صدور سند حسابداری
  • بررسی کردن موجودی انبار نرم افزار دشت در زمان ثبت سفارش فروشگاه اینترنتی
  • امکان فروش کالاها با قیمت متفاوت در فروشگاه اینترنتی
  • امکان فروش کالاها به صورت پرداخت آنلاین یا پرداخت در محل
  • و…

تمام فروشگاه‌های اینترنتی با هر تکنولوژی و زیرساخت پیاده‌سازی شده‌ای امکان اتصال به وب سرویس فروشگاه اینترنتی را خواهند داشت. در واقع هر نوع فروشگاه‌های اینترنتی که به صورت اختصاصی با زبان برنامه نویسی PHP و … راه اندازی شده‌اند تا فروشگاه‌های اینترنتی که از افزونه ووکامرس وردپرس برای مدیریت فروشگاه اینترنتی استفاده می‌کنند می‌توانند به وب سرویس فروشگاه اینترنتی متصل شوند. برقرای اتصال بین نرم افزار دشت و فروشگاه اینترنتی مستلزم انجام ۳ فعالیت است که مدیر فروشگاه پیش از خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه کند. جزئیات این فعالیت‌ها و پیش نیاز آنها در ادامه شرح داده شده است.

 

وب سرویس فروشگاه اینترنتی

 

فعالیت مورد نیاز
پیش نیاز ارائه دهنده کاربرد قیمت
خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتی سطح استاندارد یا پیشرفته هر یک از نسخه‌های دشت شرکت سپیدار سیستم آسیا فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی نرم افزار به فروشگاه اینترنتی ۳۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
خرید آی پی ثابت (Static IP) مودم و اینترنت شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی زیرساخت ارتباطی ارسال و دریافت اطلاعات ۱۲۰,۰۰۰ ریال ماهانه
خرید یا توسعه امکان ارتباط فروشگاه اینترنتی با وب سرویس فروشگاه اینترنتی شرکت طراح و توسعه دهنده فروشگاه اینترنتی یا افزونه اتصال فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی فروشگاه اینترنتی به نرم افزار وابسته به شرکت ارائه دهنده

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس

اگر فروشگاه اینترنتی بر پایه فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس دارید، می‌توانید برای خرید افزونه از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرسفروشگاه اینترنتی اختصاصی

اگر فروشگاه اینترنتی دارید که به طور اختصاصی با زبان‌ برنامه نویسی مثل PHP و … برایتان توسعه و راه اندازی شده است، می‌توانید از راهنمای توسعه اتصال به وب سرویس فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی جدید

فروشگاه اینترنتی جدید

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار دشت را دارید، می‌توانید بدون دانش فنی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

راهنمای فنی استفاده از وب سرویس (API) برای توسعه دهندگان

 

درخواست وب سرویس فروشگاه اینترنتی

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .