قنادی پرستو

قنادی پرستو یکی از شناخته شده ترین مجموعه های فعال در صنعت شیرینی و علی الخصوص شیرینی سنتی استان قزوین  می باشد که محصولات آن محدود به استان قزوین نبوده و در برخی از شهرهای بزرگ کشور نظیر تهران و مشهد نیز توزیع می گردد.

مدیریت مجموعه جناب آقای فرخ نیا از فعالان بسیار خوش فکر و پشتاز در صنعت شیرینی بوده.

در سال ۱۳۹۹ و با هماهنگی با مدیریت مجموعه شیرینی پرستو، مجموعه آشنا حساب جهت مطالعه و بررسی سیستم های مکانیزه و فروش مجموعه پرستو ورود و پس از بررسی های به عمل آمده و جلسات متعدد با پرسنل واحد حسابداری مجموعه شیرینی پرستو مدلی بسیار کارامد برای سیستم های مکانیزه فروشگاهی ارائه نمود.

لازم به توضیح اینکه مجموعه پرستو در ساعات فعالیت دارای ترافیک کاری بسیار بالایی می باشد که در طح ارائه شده توسط مجموعه آنششا حساب موضوع فوق کاملا مد نظر قرار گرفت و مجموعه مجهز به چند دستگاه سیستم مکانیزه فروشگاهی گردید.

که در زمان پیک کاری بتواند پاسخگوی درخواست خریداران و مشتریان محترم آن مجموعه باشد .

با توجه به به اینکه محصولات مجموعه شیرینی پرستو در کارگاه بسته بندی می گردد یکی دیگر از موارد مهم در طراحی سیستم مکانیزه فروشگاهی توسط مجموعه آشنا حساب بحث ارائه دستگاه بارکدخوان بی سیم بوده که متصدی صندوق در زمان پیک بتواند در فضایی خارج از محدوده ی سیستم فروشگاهی نسبت به ثبت سفارش مشتریان از طریق بارکد درج شده روی محصولات اقدام نماید.

آدرس: قزوین نبش چهارراه فردوسی

پرستو4

خدمات ارائه شده توسط آشنا حساب

پرستو3
پرستو1
پرستو4

خدمات استقرار

فروش سخت افزار و تجهیزات صندوق فروشگاهی

فروش نرم افزار حسابداری