خدمات استقرار

اصلی ترین مسئله صاحبان مشاغل و اصناف برای خرید و یا بعد از خرید یک نرم افزار فروشگاهی نحوه راه اندازی و یا به عبارتی استقرار آن سیستم می باشد، راه اندازی یک سیستم حسابداری فروشگاهی بسیار حائز اهمیت بوده و متاسفانه صاحبان کسب و کار با ساده سازی و عدم توجه به این موضوع مهم، میزان بهره برداری از یک سیستم حسابداری را به حداقل میزان ممکن کاهش می دهند.

 برای راه اندازی یک سیستم حسابداری فروشگاهی مناسب شما نیاز به سه دانش دارید، ابتدا دانش کار با تمام امکانات نرم افزار و سخت افزارهای موجود، دوم داشتن یک دانش مالی کافی و در نهایت تجربه تهیه یک برنامه کاری مناسب که بدانید در نهایت به دنبال چه چیز باید باشید.

با توجه به عدم آشنایی شما با نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی از یک طرف و نداشتن دانش مالی از طرف دیگر و نبود نیروی متخصص و از همه مهمتر نداشتن وقت آزاد برای راه اندازی این سیستم ها، احتمال آن می رود که پایه ریزی کار اشتباه انجام شود و همچنین سبب زمان بر شدن کار و خستگی شما از انجام امور و در نهایت کنار گذاشتن موضوع می شود.

طی یک تحقیق میدانی که توسط کارشناسان مجموعه آشنا حساب انجام شده است نزدیک به سی درصد از صاحبان کسب و کار پس از تهیه نرم افزار و قبل از شروع به کار پشیمان می شوند و سرگردان نرم افزار خود را کنار می گذارند، نزدیک به سی درصد دیگر مدیران پس از تهیه نرم افزار و راه اندازی اولیه در مدت زمان کمتر از ۶ ماه و نهایتا یکسال خسته شده و نرم افزار را کنار می گذارند، دسته سوم که حدود بیست درصد از مدیران می باشند از دو گروه اول جلوتر رفته و از نرم افزار استفاده می کنند ولی این گروه نیز در بهترین حالت فقط نهایتا از ۲۰% تا ۲۵ % قابلیتهای یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی استفاده می کنند به عنوان مثال فقط از آن جهت صدور فاکتور فروش استفاده می کنند، در نهایت حدود ۲۰% صاحبان کسب و کار که گاها مسیر های قبلی را سپری کرده اند از یک مجموعه حسابداری با تجربه برای استقرار سیستم خود بهره می برند و می توانند از حداکثر امکانات نرم افزار خود بهره مند شوند.

مسیر استقرار

طی جلسه با صاحب یا صاحبان کسب و کار نیاز های آنها آنالیز و همه موارد مورد نیاز پیش بینی می شود در ادامه خدمات کامپیوتری شامل نصب نرم افزارها و سخت افزارها(فیش و لیبل پرینتر و ترازوها) انجام می شود و گزارشات مورد نیاز طراحی می گردد و سیستم اتوماسیون فروشگاهی جانمایی می گردد. در ادامه اطلاعات کالا ها و طرف حسابها و… وارد سیستم می شود و آموزش کار به نرم افزار و سخت افزارها  و روال مالی به کاربران با توجه به جایگاهشان داده می شود و در نهایت با مشتری همراهی و پشتیبانی انجام می شود.

حرف آخر

ما در آشنا حساب با تجربه فراوان در تمامی انواع واحدهای صنفی در راه اندازی اتوماسیون(صندوق) فروشگاهی و نرم افزارهای فروشگاهی تمام نیاز شما را تامین می کنیم، ما در آشنا حساب یک تیم کامل از تمام تخصص های مورد نیاز را داریم و کارشناسان متخصص ما همیشه به عنوان یک حامی و پشتیبان در کنار شما خواهند بود. تخصص و سابقه ما را می توانید از مشتریانمان پرس و جو کنید خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم مجموعه شما را نیز در لیست افتخارات مجموعه خود اضافه نماییم.